Kristen Stewart si zahraje princeznu Dianu v novém dramatu Spencer. Film ale nebude o její smrti

18. 6. 2020 1 517×37 světlý/tmavý vzhled

Kristen Stewart   se nejvíce proslavila svou rolí v rámci série Stmívání, od té doby jsme ji mohli vidět ve značném množství dalších snímků, ale většinu z nich bychom nezařadili na seznam trháků. Tentokrát si ji vybral Pablo Larraín  , který v roce 2016 představil velmi zajímavý snímek Jackie 58 %.

Natalie Portman ve filmu Jackie. Foto: Aerofilms

V něm jsme mohli v hlavní roli vidět Natalie Portman  , která propůjčila svou tvář manželce Johna F. Kennedyho a na několik okamžiků se tak stala nejmladší první dámou v historii USA. Tento film se sice nedočkal výrazného ohlasu mezi diváky, ale Natalie za něj jen těsně nezískala Cenu Akademie.

Kristen Stewart se postaví do velmi podobné role a v rámci filmu Spencer se stane princeznou Dianou, jednou z nejslavnějších postav britské královské rodiny. Příběh se ovšem nepodívá na její smrt z roku 1997, ale naopak na okolnosti jejího rozvodu s princem Charlesem.

Jane Foster jako Thor: Povíme, jak se vědkyně stala bohyní hromu v komiksech

Sám režisér k tomu dodal, že Dianin příběh vždy považoval za takovou pohádku naruby. Většinou totiž princ najde svou princeznu a přivede ji do království, aby z ní udělal královnu. V tomto případě se ale princezna rozhodla na několik dní opustit svého prince, aby mohla v klidu promyslet, co bude dál. Nakonec se vzdala své možnosti stát po boku budoucího krále.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: