Batman: Peter Sarsgaard vyzdvihuje vyobrazení netopýřího muže v podání Roberta Pattinsona

Datum vydání 22. 6. 2020Shlédnutí 2 779×Sdílení článku125Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Peter Sarsgaard   si v Batmanovi   z rukou Matta Reevese   zahraje postavu okresního návladního Gila Colsona a po jeho boku uvidíme například také Zoë Kravitz   nebo Colina Farrella  . Tentokrát se ale skrze jeho vyjádření podíváme na samotného netopýřího muže, a jak hodnotí jeho vyobrazení v podání Roberta Pattinsona  .

Foto: Warner Bros.

V rámci rozhovoru pro The Hollywood Reporter totiž narazil i na něj.

Vypadá úchvatně. Musím říct, že opravdu, opravdu tak vypadá. Práce, co do toho dává je skvělá. Opravdu si užívám jeho Batmana a nemůžu se dočkat, až ho uvidím na plátně. Podle mě jde o velmi zajímavého herce… miloval jsem ho ve filmu bratrů Safdiových. A opravdu se mi líbil v té nedávné komedii s Willemem Dafoem. Maják. Je prostě zajímavý, zajímavý herec.

Peter Sarsgaard sice asi má trochu odlišný názor na Maják 71 %, než jak tento film vnímá většina diváků, ale doufejme, že alespoň ohledně Robertových schopností se nakonec shodneme.

Batmobil se dočkal nových fotek, natáčení filmu bude pokračovat možná už v červenci

Sarsgaardovo natáčení je jinak dle jeho slov skoro hotové, u zbytky filmu to bohužel tak veselé ještě není. Na stříbrná plátna by se ale i tak měl podívat 30. září 2021.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023