Kingsman: Nový trailer ukazuje Rasputina a tvrdí, že tento snímek uvidíme pouze v kinech

22. 6. 2020 2 616×31 světlý/tmavý vzhled

Práce na prequelu série Kingsman začala celkem v tichosti a původně měl dorazit už v listopadu minulého roku, nakonec ale došlo k několika odkladům. Konečně jsme se pak dočkali i dalšího traileru, který dokonce tvrdí něco, co jsme už slušnou řadu let neviděli.

Nejdříve se ale podívejme na to, co nám vlastně tento film chce nabídnout. Podle oficiální synopse se můžeme těšit na uskupení těch nejhorších světových tyranů a kriminálníků. To mimo jiné zahrnuje i samotného Rasputina hraného Rhysem Ifansem  .

Na konci této upoutávky pak můžeme spatřit nápis pouze v kinech, který kdysi nosil téměř každý snímek, ale postupem času se tak nějak vytratil. V souvislosti s aktuální epidemií koronaviru ale došlo ke zrušení promítání některých filmů a tak nám v tomto případě chtějí tvůrci sdělit, že se nemusíme bát a tento kousek opravdu dorazí do kin.

Star Wars prequely: Jak dnes vypadají herci? Povíme také, co v uplynulých 15 letech natáčeli

Nemusíte se ale bát ani toho, že by Kingsman: První mise   nezavítal i na streamovací platformy, Blu-ray a DVD. Věta „pouze v kinech“ je totiž použita jako marketingový tah, kterým chce velký myšák dostat více lidí do kin.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: