Stranger Things: Scénáře čtvrté řady jsou hotovy. Kdy by se mohlo začít s natáčením?

22. 6. 2020 7 282×1101 světlý/tmavý vzhled

Čtvrtá řada Stranger Things 91 % se zatím skrývá za celkem hutnou oponou a je celkem pravděpodobné, že dorazí s drobným zpožděním oproti původnímu plánu. Tvůrci ale využili odložení produkce alespoň k tomu, že plně doladili scénáře jednotlivých epizod. A o tom, že jde o slušnou hromadu papíru se můžete přesvědčit sami.

Oficiální Twitter scénáristů tohoto seriálu totiž zasdílel fotografii kompletního scénáře. Ten v sobě ukrývá mnohá tajemství, vše, co zatím o této řadě víme se můžete dočíst v článku, na který najdete odkaz níže.

Co se týče potenciálního obnovení natáčení, tak pokud Netflix nadále plánuje využít studio Albuquerque v Novém Mexiku, tak si nejspíš ještě nějakou dobu počkáme. Podle aktuálních informací to totiž nevypadá, že by se místní opatření měla v blízké době uvolňovat. Dříve jak koncem léta se tedy nejspíš nezačne.

Stranger Things: Souhrn všech faktů i domněnek, co zatím máme ke čtvrté řadě

Datum vydání zatím nebylo oficiálně stanoveno, původně ale bylo odhadováno na začátek roku 2021. Aktuální situace ovšem naznačuje, že bychom se mohli dočkat až koncem příštího jara.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: