Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma - Přes 2000 filmů a seriálů v češtině, oblíbené pořady dříve než v TV, nejlepší sportovní přenosy, a to vše bez reklam!

Šmoulové se brzy vrátí na televizní obrazovky. Po dlouhé době se dočkají dalšího seriálu

Datum vydání 23. 6. 2020Shlédnutí 1 744×Sdílení článku69Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Už je to nějaký ten pátek, co se Šmoulové 79 % dočkali vlastního televizního seriálu. Od té doby jsme sice viděli několik filmů, ale ani jeden z nich se nedokázal podívat do stejných výšin, jako původní série z roku 1981. Možná se ale blýská na lepší časy, protože tyto modré postavičky s houbovými obydlími znovu míří na televizní obrazovky.

Foto: Falcon

Stanice Nickelodeon si totiž objednala Šmoulí CG animovanou sérii. Tento reboot nabídne postavy, jaké mnozí moc dobře znají, těšit se tedy můžeme na taťku Šmoulu, Koumáka, Šmoulinku a mnohé další.

Režie se ujme William Renaud  , který v minulosti připravil například seriál Calimero 47 %. O scénář se pak postará dvojice Peter SaisselinAmy Serafin, ti společně pracovali na animovaném seriálu Alvin a Chipmunkové 23 %.

Joe a Anthony Russo prozradili, že jejich Herkules nebude přímou kopií animovaného filmu

Uvidíme, jestli ze Šmoulů dokáži vykřesat něco lepšího, než ze svých předešlých projektů. Nová série by se měla podívat do světa v průběhu roku 2021.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *