Batman: Do role se prý vrátí Michael Keaton. Zahrát by si měl v nadcházejícím Flashovi

23. 6. 2020 2 922×28 světlý/tmavý vzhled

Nová dosud oficiálně nepotvrzená zpráva serveru Hollywood Reporter tvrdí, že má studio Warner Bros. zájem o návrat herce Michael Keatona   do role Batmana. Keaton netopýra ztvárnil ve filmech Tima Burtona   z devadesátých let. Nyní by se měl ukázat v nadcházejícím Flashově sólovém snímku. To naznačuje, že se superrychlý hrdina podívá do paralelních vesmírů.

Foto: Warner Bros.

Keaton ani po letech na role v komiksových filmech nezanevřel. Před pár lety se ukázal jako padouch Vulture ve snímku Spider-Man: Homecoming 77 % konkurenčního Marvelu, již brzy by se měl mihnout i v Morbiovi. Zdroje Hollywood Reporteru však naznačují, že Keatonova role v DC univerzu bude ještě důležitější – mohl by se údajně stát tamní verzí Nicka Furyho, mentorskou figurou a mostem mezi různými charaktery.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Jak půjde existence Keatonova Batmana dohromady s nadcházejícím Pattinsonovým   Temným rytířem, dosud netušíme. Podobně zatím není jasné, jak Flash vysvětlí absenci Bena Afflecka  , který netopýra hrál třeba ve snímku Liga spravedlnosti 60 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: