Přátelé: Představitelka Phoebe, Lisa Kudrow, prozradila, proč nikdy neviděla ani jeden díl

24. 6. 2020 8 053×13 světlý/tmavý vzhled

Přátelé 89 % jsou fenoménem televizního průmyslu a dodnes patří k nejpopulárnějším seriálům historie. Hlavní obsazení by se brzy mělo znovu sejít v rámci speciální epizody, při které nejspíš zavzpomínají na staré dobré časy, a třeba se podívají i na nějaké sestřihy. Lisa Kudrow   ale nyní prozradila, že vlastně nikdy neviděla jediný díl.

Foto: Warner Bros.

Pro nás jako diváky může jít o celkem překvapivé zjištění, protože kdo by se nechtěl podívat na tuto kultovní sérii. Lisa to obhájila tím, že si nechce kazit své vzpomínky na natáčení jako takové. Ráda by se na tento seriál totiž podívala spolu s ostatními členy hlavního obsazení.

Jennifer Aniston   pak pro změnu prozradila, že před nějakou dobou s Courteney Cox   narazily na sestřih nepovedených záběrů a náramně si užily jejich sledování.

Přátelé: Vedení HBO Max objasnilo, jak bude vypadat speciální epizoda

V tuto chvíli stále ještě čekáme na nějaké novinky ohledně plánované speciální epizody. Její natočení ale závisí hlavně na tom, jak se bude vyvíjet situace kolem koronaviru, a kdy dojde k dostatečnému uvolnění opatření i v Kalifornii.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: