Star Wars: Mark Hamill prozradil, že až na prequely byl v každém filmu a promluvil i v Epizodě VII

24. 6. 2020 4 492×2 světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie skrývá mnohá tajemství a jedno z nich odhalil i Jon Favreau  , když prozradil, že Mark Hamill   ztvárnil drobné cameo v rámci první série Mandaloriana 85 %. Podle nejnovějších informací to ale vypadá, že tato legenda světa Star Wars je ještě legendárnější, než se původně zdálo.

Foto: Disney

Sám herec totiž na svém Twitteru řekl, že až na prequely se nějakým způsobem objevil v každém z hraných filmů tohoto univerza. V rámci role Luka Skywalkera ho poznal doufejme každý, ale ve vší tichosti si vychutnal i momenty v Rogue One 78 %, Solovi 71 % a dokonce promluvil i v rámci Epizody VII 76 %.

Dodal dokonce, že v titulcích máme hledat jméno Patricka Williamse. Po drobném průzkumu sice zjistíte, že žádné takové jméno tam nefiguruje, ale najdete tam Williama M. Patricka. Což nakonec prozradil i sám herec, když uznal, že si svůj pseudonym špatně zapamatoval. Jde o složeninu jmen jeho dvou bratrů, co se skrývá za písmenem M ale nehodlá prozrazovat.

Mandalorian: Mark Hamill si v první sérii střihl drobné cameo. Prozradíme vám, kde k němu došlo

Bohužel už ale nedodal, komu v daných filmech propůjčil svůj hlas, může tedy jít de facto o kohokoliv od stormtroopera až po jakéhokoliv droida, co se na plátně objevil. Své tipy nám můžete sdělit v komentářích.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: