Slepičí úlet se od Netflixu dočká dalšího filmu. Mel Gibson v něm ale bohužel nebude

24. 6. 2020 1 253×26 světlý/tmavý vzhled

Za dva měsíce to bude přesně 20 let od okamžiku, kdy se Slepičí úlet 79 % podíval do našich kin. Tato plastelínová komedie si získala srdce mnohých a postavila se vedle legendárního Wallace a Gromita. Až doposud by ale asi nikoho nenapadlo, že by svět potřeboval další příběh z tohoto světa, Netflix je však jiného názoru.

Foto: Bontonfilm

Tvůrci pak prozradili, že na scénáři tohoto snímku pracovali už několik let a vypadá to, že se dočkáme trochu opačného příběhu. V prvním filmu šlo totiž o snahu utéct, tentokrát se ale pokusí proniknout zpět dovnitř.

Hlavní aktérkou bude znovu Ginger, která spolu s Rockym snese vejce a společně vychovají dceru Molly. Ta rychle roste a jejich ostrov jí začne být malý. 

Ve stejnou dobu se začnou šířit zprávy o nové hrozbě, co se objevila na pevnině. Ginger je tím donucena svolat starou gardu a pro dobro všeho slepičstva dát jejich těžce vydobytou svobodu všanc.

Pokračování SpongeBoba ve filmu se nakonec nepodívá do kin. Kdy ho uvidíme v digitální podobě?

Smutnou zprávou pak je, že Rockymu tentokrát nepropůjčí svůj hlas Mel Gibson  . Jelikož je navíc film produkcí Netflixu, tak je i otázkou, jestli se vůbec dočkáme českého dabingu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: