Henry Cavill prozradil, proč je podle něj Snyder's Cut důležitý. Nechce se vzdát role Supermana

25. 6. 2020 2 854×61 světlý/tmavý vzhled

Henry Cavill   je v tuto chvíli zatížen především svou rolí v seriálové adaptaci Zaklínače 79 %, kde představuje hlavní postavu v podobě Geralta z Rivie. I tak se ale vryl do srdcí mnohých fanoušků hlavně jako Superman a podle jeho nejnovější výpovědí to vypadá, že se ani této role nechce jen tak vzdát.

Foto: Warner Bros.

Snímek Muž z oceli 72 % výrazně změnil jeho život a otevřel mu mnoho dalších dveří k mnohým dalším rolím. Sám herec ale přiznal, že ho tato postava změnila i v osobním životě.

Je tak dobrý a laskavý, a když ho začnete srovnávat se sebou samým, protože ho hrajete, tak se začnete opravdu dívat do svého nitra.

Jsem tak dobrý? Můžu být dostatečně dobrým člověkem, abych hrál Supermana? Občas zaslechnete nějaký hlas v pozadí: Hmm, počkat. Možná ne. Pak se ale upravíte a ujistíte, že jste lepším člověkem. Myslím, že to je vše, co můžeme v životě dělat.

Cavill si ale tuto roli velmi užívá a často si ji s sebou odnáší i mimo plac. Děti ho totiž ve většině případů nevnímají jako Henryho Cavilla, ale jako Supermana. Musí tedy být zodpovědný i ve chvílích, kdy zrovna neobléká červenou kápi. Tato zodpovědnost mu ale vyhovuje a sám prozradil, že doufá v další příležitosti v této roli.

Superman: Začíná se rýsovat návrat Henryho Cavilla na scénu

Mimo toho se pak podíval i na připravovaný Snyder's Cut Ligy spravedlivých  . Podle Cavilla je velmi důležité, aby každý filmový tvůrce dostal příležitost vydat a ukázat svou myšlenku celému světu. Sám se na tuto verzi velmi těší.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: