Hra o trůny: George R. R. Martin vydal další update k Vichrům zimy. Rok 2021 vypadá slibně

25. 6. 2020 6 939×60 světlý/tmavý vzhled

Vichry zimy se pomalu začínají stávat legendou, protože na ně čekáme už slušnou řádku let. George R. R. Martin   se ale opět vrhnul na svůj blog, kde fanouškům sdělil, jak se momentálně věci mají. Jak to tedy v tuto chvíli vypadá s jeho příští knihou?

Foto: HBO

Zdá se, že karanténa Martinovi pomohla k něčemu, co dlouhou dobu nebyl schopen najít, momentum. Během posledního týdne totiž dokončil hned tři kapitoly a sám je velmi potěšen aktuálním vývojem svého dalšího díla. Navíc doufá, že v průběhu roku 2021 by opravdu mohlo dojít na vydání.

Zároveň ale zavzpomínal na to, jak na konci 90. let psal Bouři mečů a každý měsíc doslova vychrlil nějakých 150 stran. Dnes sám nechápe, jak to dokázal, ale časy se holt mění a jedním z důvodů je určitě i to, že nyní je mnohem sebekritičtější, než býval.

Hra o trůny: George R. R. Martin si přál mít v seriálu cameo. V jakém z masakrů chtěl zemřít?

Kniha Vichry zimy ale není ani zdaleka jeho jediným projektem a mimo již oznámených věcí, jako je například seriál House of Dragon  , prozradil i to, že v přípravě jsou nějaké tajné projekty. Bohužel k nim ale nedodal nic víc, než že jde o kraťasy, neboli krátkometrážní snímky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: