Kingsman: Tom Hollander si v prequelu zahraje hned tři postavy. Co stojí za tímto rozhodnutím?

25. 6. 2020 1 725×31 světlý/tmavý vzhled

Snímek Kingsman: První mise   se nedávno dočkal dalšího traileru, který nám ukázal něco málo z plánované akce. Co nám ale neukázal je to, že Tom Hollander   si v tomto filmu zahraje hned tři celkem významné postavy. Ptáte se proč? Zjednodušeně řečeno jde o jistou satyru na to, jak v době První světové války vypadala politická scéna jednotlivých velmocí.

Zleva: Jiří V., Vilém II., Mikuláš II.

Tom si v rámci tohoto příběhu střihne role ruského cara Mikuláše II., německého císaře Viléma II. a anglického krále Jiřího V. Jejich jména na to sice nevypadají, ale ve skutečnosti jde o tři bratrance, které můžete bok po boku vidět na obrázku výše a minimálně podoba mezi Jiřím V. a Mikulášem II. je celkem očividná.

A aby toho nebylo málo, tak všichni tři stáli u zrodu této války, protože Anglie se spojila s Ruskem a Francií proti formující se alianci mezi Německem, Rakouskem-Uherskem a Itálií.

Kingsman: Nový trailer ukazuje Rasputina a tvrdí, že tento snímek uvidíme pouze v kinech

Ze strany tvůrců tedy jde o lehký vtip, na druhou stranu také o skvělý tah, protože proč hledat tři podobné herce, když všechny tyto postavy může zahrát jeden člověk? Do kin se tento snímek podívá už 17. září 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: