The Boys: Máme pro vás teaser představující novou členku Sedmičky a oficiální synopsi druhé řady

30. 6. 2020 1 297×33 světlý/tmavý vzhled

Seriál The Boys 88 % se na konci léta dočká druhé série a spolu s ní se na scéně objeví i nová postava. Tou se stane Stormfront a níže můžete vidět, jak proběhne její první setkání s HomelanderemQueen Maeve.

Z videa můžeme vidět, že tato postava by mohla přinést celkem zajímavou chemii, protože na první pohled je celkem jasné, že si nebere servítky a ani Homelander s ní nijak extra nezamává. Svůj faktor v tom samozřejmě hraje i přítomnost celkem slušného publika, protože celou scénu zároveň streamuje.

Synopse druhé řady je pak následující:

Ještě šílenější a intenzivnější druhá řada seriálu The Boys nachází hlavní postavy na útěku před zákonem a Supy. Zoufale se tak snaží se znovu seskupit a dál bojovat proti organizaci Vought. Hughie, Mother’s Milk, Frenchie a Kimiko se skrývají a snaží se si zvyknout na jejich nový normální stav. Aby toho ale nebylo málo, tak Butcher není nikde k nalezení.

Starlight se mezi tím snaží najít své místo v Sedmičce v době, kdy se Homelander pokouší převzít celkovou kontrolu. Jeho síla je ale v ohrožení, když se na scéně objeví Stormfront, Sup se svou vlastní agendou a zdatně využívající sociálních médií. No a v tom všem si i Superpadoušská hrozba najde své místo a šokuje společnost, když se Vought snaží využít paranoiu celého národa.

Vypadá to, že se tedy máme na co těšit.

The Boys: Pohlédněte na čerstvě odhalenou postavu Stormfront. Vypadá ale jinak, než mnozí čekali

Druhá řada jinak dorazí na Amazon Prime Video 4. září 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: