Christopher Nolan na place nepovoluje židle, tvrdila Anne Hathaway. Režisér to popírá

1. 7. 2020 1 921×15 světlý/tmavý vzhled

Herečka Anne Hathaway   během nedávného rozhovoru s kolegou Hughem Jackmanem   odhalila zvláštní pravidlo, které prý slavný režisér Christopher Nolan   dodržuje při natáčení. Podobně jako mnozí další tvůrci nepovoluje hercům a členům štábu mobilní telefony, krom toho prý ale zakazuje i židle.

Foto: Vertical Ent.

„Tvrdí, že pokud máte židle, lidé si sednou. A pokud sedí, nepracují,“ prozradila Hathaway, která s Nolanem natáčela snímky Temný rytíř povstal 86 % a Interstellar 84 %. Na neobvyklé režisérovo pravidlo si prý nestěžovala. Přijde jí dokonce, že na něm něco může být. Zvlášť když Nolan točí úžasné, ambiciózní snímky plné emocí a technické zručnosti. Vždy navíc stihne natáčení podle plánu a v rámci plánovaného rozpočtu.

Když herci musí mlžit, aby neprozradili spoilery. Našli jsme 7 zajímavých případů

Nolan sám nicméně tvrzení herečky ústy svého zástupce popřel. Herci i členové štábu si prý mohou sedat, kdykoli potřebují. Na place je prý krom telefonů zakázáno už jen kouření. Hathaway si prý židle na place spletla s těmi okolo monitoru, seřazené podle hierarchie tvůrců.

Dalšího režisérova počinu se dočkáme už letos. Do kin se totiž chystá Tenet  , který změní zákony časoprostoru v boji o záchranu světa. Dočkat bychom se měli 13. srpna.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: