Zaklínač: Lauren S. Hissrich prozradila, jak nucená přestávka ovlivnila příběh druhé řady

Datum vydání 13. 7. 2020Shlédnutí 1 363×Sdílení článku40Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Za dva měsíce se Zaklínač 79 % konečně dočká obnovení produkce a my tedy budeme zase o krok blíže druhé řadě. Mezi tím ale producentka Lauren S. Hissrich   prozradila, jak toto zdržení vlastně ovlivnilo celý projekt.

Foto: Netflix

V rámci rozhovoru pro portál The Wrap prozradila, že jejich hlavním cílem vůči stále probíhající epidemii koronaviru je zajistit bezpečnost na place a zároveň zajistit i pohodlí a spokojenost jednotlivých herců. Vláda sice může říct, že některé věci jsou v naprostém pořádku, ale herci na to mohou mít jiný názor.

Připravujeme hned několik plánů a dohod a také čekáme na vyjádření státních orgánů, aby nám k nim řekly svá doporučení… A ano, příběh to ovlivní. Ale jednou z nejlepších věcí scénáristy na palce je, že jsem tam a můžu dané věci měnit za pochodu.

Dalším zajímavým bodem bylo i to, že se v rámci nucené pauzy znovu vrhli i na samotné scénáře. A právě tento krok je přiměl k hned několika výraznějším úpravám toho, jakým způsobem se vlastně dané postavy budou vyvíjet po emocionální stránce. Zároveň se pak ujistili, že se vše stále drží nohama na zemi. 

Zaklínač: Seriál, povídky, knihy, videohry. Jak na sebe příběhy Geralta z Rivie vlastně navazují?

Druhá řada nám pak nabídne hned několik nových postav, ale hlavním jádrem stále bude trojlístek v podobě Geralta, Yen a Ciri. Uvidíme, jakým způsobem se tyto postavy vzájemně ovlivní a změní.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023