Stranger Things: Konec celé série byl naplánován už s druhou řadou. Kolik sérií bychom mohli vidět?

13. 7. 2020 8 058×234 světlý/tmavý vzhled

I Stranger Things 91 % bohužel patří mezi projekty, jejichž produkce stále stojí kvůli aktuální epidemii koronaviru. V rámci nucené přestávky se tedy portálu Deadline podařilo odchytit dvojici tvůrců v podobě Matta Duffera   a jeho bratra Rosse  , kteří mimo jiné prozradili, že podobu konce tohoto seriálu mají ve svých hlavách už nějaký ten pátek.

Foto: Netflix

Už v době, kdy pracovali na první sérii si tak trochu mapovali, co by mohlo být dál, ale v tu dobu ještě ani nevěděli, jestli dostanou možnost s tímto projektem pokračovat. I proto má tato řada de facto uzavřený konec s možností případného pokračování. 

Ve chvíli, kdy začali připravovat druhou řadu už ale měli celkem jasnou představu o tom, jakým směrem chtějí tento příběh vést a čím ho zakončí. 

Netflix by samozřejmě chtěl, aby Stranger Things běželo tak dlouho, jak jen to bude možné, ale tento streamovací gigant už ukázal, že je i na straně samotných tvůrců. Těm totiž celkem často dává možnost odvyprávět to, co chtějí oni.

Stranger Things: David Harbour přirovnal čtvrtou řadu k filmové sérii Indiana Jonese

Čtvrtá řada ale s největší pravděpodobností ještě nebude tou poslední a tento seriál s námi tedy ještě nějakou chvíli pobude. Nikdo by se ale neměl divit, pokud se velmi silně přiblížíme k nějakému rozuzlení a už pátá série by tedy mohla vše definitivně uzavřít.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)