Loučení s Wolverinem. Herec Hugh Jackman prozradil, jak natáčeli scénu hrdinovy smrti

2. 7. 2020 3 068×46 světlý/tmavý vzhled

Herec Hugh Jackman   hrál mutanta Wolverina téměř dvě dlouhá desetiletí. Pro Variety odhalil, že se ztvárněním postavy napříč sedmi filmy (plus nějaké to cameo) mnoho naučil a bere svou roli jako požehnání. Snažil se prý vždycky podat co nejlepší výkon, pracovat na 110 %.

Foto: CinemArt

Od počátku věděl, že jeho hrdina v Loganovi zemře. Samotné natáčení Wolverinovy smrti však přišlo docela nečekaně. Přišla totiž bouřka, která znemožnila práci na plánované akční scéně a režisér rozhodl, že místo toho zachytí na kamery hrdinův skon. První byla na řadě Jackmanova jedenáctiletá kolegyně Dafne Keen  , poté on sám.

X-Men: Zjistili jsme, jak vypadala alternativní verze prvního filmu. Mutanti v ní dobyli Manhattan

Zpočátku si byl nejistý, režisér James Mangold   ho nicméně uklidňoval: „Zapomeňme chvíli na čas,“ řekl. „Nemusíme se o všechno starat. Tohle je zakončení devatenácti let.“ Jackman samozřejmě Loganovu smrt zvládl na jedničku a prozradil, že mu poslední hrdinova slova přijdou jako jedna z nejkrásnějších, která kdy kdo napsal. „Tak takový je to pocit,“ řekne Wolverine, když ho mladá Laura osloví jako otce.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: