Doctor Strange 2: Herec záporáka se vyjádřil ke změně režiséra, jeho postava vládne mocnou zbraní

4. 7. 2020 3 363×19 světlý/tmavý vzhled

Herec Chiwetel Ejiofor   se objevil v prvním díle Doctora Strange 76 % jako čaroděj Baron Mordo. Ten původně spolupracoval s titulním hrdinou, po odhalení tajemství Prastaré však na vlastní řád zanevřel a rozhodl se zbavit svět uživatelů mystických umění. Mordo by se měl vrátit i v chystaném pokračování, které nedávno získalo nového režiséra Sama Raimiho  .

Foto: Falcon

Právě k Raimiho angažmá se nově vyjádřil již zmíněný Ejiofor. Režisér prý do všech svých projektů přináší hojnost zápalu a představivosti. „Myslím, že má úžasnou mysl a dokáže ji unikátním způsobem využít při vyprávění. Hodí se do světa stvořeného v Doctoru Strangovi a těším se, co s ním udělá.“

10 filmových faktů o Doctoru Strangovi: Měl sestru, naboural se na Hromnice a bojí se ho Hydra

Ejioforův Baron Mordo mimochodem používal v jedničce zbraň jménem Staff of the Living Tribunal a mezi fanoušky se tak šíří klepy (údajně i z věrohodných zdrojů), že by mohl Marvel v nadcházejícím filmu začít představovat jejího původního vlastníka. Living Tribunal je v komiksech jednou z nejmocnějších bytostí multiverza a překonává i Thanose se všemi Kameny nekonečna.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: