Avengers: Kaskadérka ukázala video z natáčení akčního souboje v Infinity War

13. 7. 2020 7 245×20 světlý/tmavý vzhled

Předloňský superhrdinský snímek Avengers: Infinity War 86 % neztrácel čas. Hned v první třetině zaútočili na naše hrdiny Thanosovi poskoci – Proxima Midnight a Corvus Glaive napadli Visiona a Scarlet Witch, kteří si zrovna užívali vzájemné blízkosti. Kaskadérka CC Ice nyní na svém instagramovém účtu zveřejnila video se záběry z natáčení této akční scény. Mrknout můžete tady.

Foto: Falcon

Chybí počítačové pozadí a ukázalo se, že Proximě Midnight propůjčil své pohyby ve skutečnosti muž. Video na druhou stranu obsahuje vizuální a zvukové efekty kouzel Scarlet Witch, byť samozřejmě méně propracované než ve skutečné Infinity War. Podle kaskadérky šlo o jeden z jejích nejoblíbenějších soubojů.

Deadpool: Brad Pitt kývl na roli za kafe, málem jsme mohli vidět jiné padouchy

Když už zmiňujeme Avengers – režiséři posledních dvou dílů Anthony Russo   a Joe Russo   nedávno potvrdili, že nikdy nepočítali s tím, že by hrdinský tým povolal v Endgame 83 % do boje někdo jiný než Captain America. I proto, že s postavou strávili spoustu času už od svého prvního marveláckého filmu Návrat prvního Avengera 78 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: