Marvel: Herci, které bychom už brzy mohli vidět v superhrdinském vesmíru

14. 7. 2020 8 975×36 světlý/tmavý vzhled

Superhrdinským univerzem Marvelu už prošla slušná řádka velkých hollywoodských hvězd. Další se na plátnech jistě objeví i v nadcházejících letech. V dnešním článku jsme proto zkusili odhadnout, koho nejpravděpodobněji uvidíme, a to na základě zákulisních spekulací a samotných vyjádření jednotlivých herců.

1) Giancarlo Esposito

Foto: Disney+

Znáte ho z kultovního seriálu Breaking Bad 92 % i z loňské první řady Mandaloriana 85 %, brzy se ukáže v navazující druhé. Giancarlo Esposito   si v posledních letech víc a víc pozornosti a tak není divu, že by rád zavítal i mezi marvelácké komiksové superhrdiny. Otevřeně o tom nedávno promluvil pro Entertainment Weekly.

Galaktická říše se blíží ke svému zániku. Legendární sci-fi Nadace vyjde na Apple TV+

„Chci s těmi lidmi pracovat, hlásám to do světa,“ vyjádřil se. „Myslím, že Marvel by pro mě nejspíš mohl být dalším krokem.“ Nezbývá než doufat, že tvůrci propojeného univerza naslouchají s nastraženýma ušima.

2) John Krasinski

Foto: CinemArt

Letos v dubnu se objevily klepy, že se herec John Krasinski   setkal se zástupci Marvelu. Fanoušci proto ihned začali spekulovat, že herec ztvární Reeda Richardse z populární Fantastické čtyřky. Herec sám podle serveru Screen Rant Marvelu fandí a jako Richards by se na plátnech klidně ukázal. K oficiálnímu potvrzení to má samozřejmě ještě hodně daleko, fanoušci ale mohou přinejmenším tiše doufat.

3) Christian Bale

Foto: Warner Bros.

Na rozdíl od obou výše zmíněných herců je angažmá Christiana Bala   už takřka jisté. Herečka Tessa Thompson   totiž potvrdila, že se její kolega ukáže v roli nespecifikovaného padoucha v nadcházejícím snímku Thor: Love and Thunder  . Bale má se superhrdiny své zkušenosti – možná si ho pamatujete jako Batmana z trilogie Temný rytíř.

A to je jako všechno? Smrti filmových padouchů, které nás docela zklamaly

Podle aktuálních informací by se herec mohl objevit jako Dario Agger alias Minotaur, který vede neslavně proslulou společnost Roxxon Energy. Ta v MCU zaručeně existuje, její logo na budově se objevilo už kdysi dávno v prvním Iron Manovi 82 %.

4) Daniel Radcliffe

Foto: Saban Films

Ano, čtete dobře. Představitel populárního Harryho Pottera se možná skutečně podívá do univerza Marvelu, pokud tedy věříte nepotvrzeným spekulacím. Radcliffe sám totiž popírá, že by se s tvůrci MCU sešel, přestože by se prý dal k další dlouhé sérii zlákat. Musel by se mu ale nejprve líbit scénář.

A koho že by si vlastně zahrál? Podle internetových drbů Moon Knighta, který by se měl dočkat vlastního seriálu na streamovací platformě Disney+.

5) Sophia Di Martino

Podobně jako Christian Bale se i Sophia Di Martino   objeví v MCU s jistotou. Konkrétně ztvární dosud neznámou roli v nadcházejícím seriálu Loki  . Na fotkách z natáčení ji fanoušci zachytili v kostýmu boha klamu, takže se často spekuluje, že Di Martino ztvární ženskou verzi Lokiho, třeba z nějakého paralelního vesmíru.

Superschopnosti občas nestačí. Vybrali jsme nejméně zábavné akční scény z komiksových filmů

Zapomínat bychom ale neměli na schopnost postavy tvořit propracované iluze a také na možnost, že Di Martino hraje jinou postavu navlečenou do podobného oblečení.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: