Marvel prý chystá adaptaci komiksů Illuminati. Pracuje na ní údajně i Kevin Feige

23. 7. 2020 3 673×58 světlý/tmavý vzhled

Podle nepotvrzených informací serveru The Illuminerdi chystá Marvel adaptaci tak trochu jiných superhrdinských komiksů. Konkrétně se prý chystá adaptovat sérii Illuminati o týmu hrdinů, který tajně dohlížel na celé univerzum a jehož jednotliví členové střežili Kameny nekonečna. Ty byly přitom v hlavní kontinuitě MCU zničeny Thanosem po osudovém lusknutí.

Foto: Falcon

V původním komiksovém týmu zastupoval Iron Man zájmy Avengers, Profesor X zase mutanty X-Men, Reed Richards Fantastickou čtyřku, Namor Atlantidu, Black Bolt Inhumans a nechyběl ani Doctor Strange jako mistr mystických umění. Příběh začal vycházet v roce 2005.

Deadpool: Brad Pitt kývl na roli za kafe, málem jsme mohli vidět jiné padouchy

Mnohé z výše zmíněných postav Marvel dosud nepředstavil a Iron Man je mrtvý, neboť zaplatil životem za porážku Thanose v loňské týmovce Endgame 83 %. Pokud tedy Illuminati skutečně dorazí na plátna kin, dost možná se ukáží v jiném složení. I pokud je ale zpráva skutečně pravdivá, zatím vůbec nevíme, zda máme čekat film nebo seriál pro Disney+. Produkce se má nicméně ujmout ostřílený Kevin Feige  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: