X-Men: Bylo to zklamání a připadal jsem si jako komparzista, prozradil herec Juggernauta

Datum vydání 29. 7. 2020Shlédnutí 7 570×Názory k tématu6Sdílení článku101Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Herec Vinnie Jones   se objevil ve snímku X-Men: Poslední vzdor 72 % jako nadlidsky silný a odolný mutant Juggernaut. Původně se prý upsal na tři filmy a režisér Brett Ratner   mu slíbil velkou roli, v průběhu příprav snímku se ale leccos změnilo. „Nebyl to už ten samý Juggernaut, na kterého jsem kývl,“ vzpomíná Jones.

Foto: 20th Century Fox

„Vzali mu jeho dějovou linku, jeho charakter, jeho dialogy.“ Když si Jones stěžoval režisérovi, Ratner slíbil, že scénáristé na postavě stále pracují. „A nikdy se to sakra nestalo,“ prozradil herec. „V podstatě jsem byl komparzista… tak jsem se cítil.“ Připomněl, že filmovou verzi Juggernauta po premiéře řada fanoušků kritizovala a vinila právě jeho.

A to je jako všechno? Smrti filmových padouchů, které nás docela zklamaly

Kdyby se měl prý Juggernaut objevit v propojeném univerzu Marvelu, Jones by si hned zahrál znovu. Bral by to jako příležitost k nápravě. První zkušenost pro něj byla obrovským zklamáním.

Umělec Alan Villanueva mezitím na Instagramu zveřejnil nepoužitý koncept k filmu X-Men: Apocalypse 70 %, který ukazuje Jean Grey v kostýmu silně inspirovaném komiksy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alan Villanueva (@alanvillanueva_art) on

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *