Šéf DC konečně vysvětlil, proč existuje tolik filmových Batmanů a jak do všeho zapadá loňský Joker

25. 8. 2020 12 764×1843 světlý/tmavý vzhled

Jste poslední dobou trochu zmatení ze všech těch různých verzí Batmana? Nejdřív Ben Affleck  , pak Robert Pattinson   a nedávno zase Michael Keaton   – jak může netopýr existovat tolikrát zároveň? A to ještě vůbec nezmiňujeme dětského Bruce Wayna z loňského Jokera 86 %. Walter Hamada z DC nám to naštěstí v rámci víkendového DC FanDomu vysvětlil.

Foto: Vertical Ent.

Podobně jako třeba konkurenční Marvel má prý DC svoje multiverzum, tedy celý systém volně propojených vesmírů. Asi nejdůležitější z nich se jmenuje Earth Prime. To je ten, v němž existuje třeba Wonder Woman herečky Gal Gadot   či Jason Momoa   coby Aquaman. V tomto vesmíru batmanuje Ben Affleck.

Temný rytíř: Starosta Batmanu se chtěl soudit, režiséra inspirovaly bondovky

Robert Pattinson je pak Temným rytířem v úplně jiném univerzu. Poněkud překvapivě pak do multiverza patří i loňský Joker s Joaquinem Phoenixem   v hlavní roli – ten se odehrává ještě v nějakém jeho dalším koutě. Jednotlivé vesmíry se podle všeho protnou v nadcházejícím Flashovi a proto v něm potkáme tolik Batmanů zároveň, včetně již zmíněného Michaela Keatona  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (18 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: