Nový Sebevražedný oddíl představil své postavy. Vysvětlíme vám je i s jejich schopnostmi

Datum vydání 26. 8. 2020Shlédnutí 22 396×Názory k tématu12Sdílení článku168Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Populární režisér James Gunn   mezi prací na sérii Strážci Galaxie pro Marvel odskočil ke konkurenčnímu DC a připravuje novou verzi Sebevražedného oddílu  . V ní se ukáže celá řada úplně nových postav, které tvůrci představili v nedávném teaseru. Vrátí se nicméně i někteří staří známí a právě jimi dnešní přehled začneme.

1) Rick Flag

Foto: Vertical Ent.

Rick Flag sice shodil vousy, z původního filmu si ho však jistě stále pamatujete. Plukovník vedl původní Sebevražedný oddíl proti Enchantress, která se zmocnila těla jeho milované. Vrátí se i tentokrát, opět v podání Joela Kinnamana  .

2) Harley Quinn

Foto: Vertical Ent.

Harley se objevila už ve dvou snímcích z multiverza DC – krom Sebevražedného oddílu 64 % ještě v letošních Birds of Prey 57 %. Původně randila s Jokerem, který ji také dostal na svobodu. Později se však emancipovala a porazila padoucha Black Maska. Jak se dostala zpátky do oddílu nám nadcházející snímek jistě prozradí. Harley Quinn hraje Margot Robbie  .

Batman a Liga spravedlnosti: Ukážeme nové trailery a prozradíme, co zatím víme

3) Captain Boomerang

Foto: Vertical Ent.

Australský darebák, který v boji používá národní zbraň, bumerang. I s ním jsme se už stihli setkat v původním Sebevražedném oddílu, kde vzdor svým nepříliš působivým superschopnostem přežil celou nebezpečnou misi. Roli si zopakuje Jai Courtney  .

4) Savant

Foto: Vertical Ent.

Režisér James Gunn si s sebou do DC přivedl i herce, s nímž dříve spolupracoval na Strážcích Galaxie. Michael Rooker   se v obou dosavadních filmech objevil jako Yondu Udonta. Tentokrát si zahraje protřelého vyděrače Savanta, který to umí s technologiemi.

5) Weasel

Foto: Vertical Ent.

Menší roli Yonduova pobočníka Kraglina měl v MCU i režisérův bratr Sean Gunn  , který se tentokrát ukáže jako Weasel. Ten v komiksech začínal jako student práv na prestižní americké univerzitě, než se dal na dráhu zločinu.

6) Bloodsport

Foto: Vertical Ent.

Posledním přeběhlíkem od konkurence je Idris Elba  , jehož jsme dlouhá léta vídali coby Heimdalla, strážce Bifrostu, který vidí všechno kromě temných elfů útočících na Asgard. Thanos však Heimdalla zahubil a Elba si tudíž nově zahraje Bloodsporta ve vesmíru DC.

Superrychlost, teleportace: Schopnosti, které byste ve skutečném světě mít nechtěli

V první komiksové verzi tato postava obviňuje Supermana ze zranění svého bratra ve Vietnamu a neváhá po něm střílet kryptonitové projektily.

7) Javelin

Foto: Vertical Ent.

Němec Flula Borg   ztvární postavu téže národnosti – atleta jménem Javelin, který zanechal sportu ve prospěch zločinecké dráhy. Jak napovídá už jeho jméno, Javelin útočí zejména různými druhy oštěpů.

8) Peacemaker

Foto: Vertical Ent.

Známý John Cena   si zahraje Peacemakera, kterého popsal jako Captaina Americu, kdyby byl kretén. Postava se snaží dosáhnout míru všemi možnými prostředky – v komiksech si tak prý Peacemaker ulevuje od výčitek plynoucích z toho, že byl jeho otec velitelem v nacistickém vyhlazovacím táboře.

9) Mongal

Foto: Vertical Ent.

Mimozemšťanka Mongal pochází z planety Warworld, věnované čistě gladiátorským zápasům. Její představitelka Mayling Ng   se už dříve objevila v univerzu DC, když ztvárnila jednu z Amazonek ve snímku Wonder Woman 70 %.

10) Thinker

Foto: Vertical Ent.

Jak už je vám asi jasné od pohledu, Thinker v boji svalstvo či smrtící zbraně nepotřebuje a vystačí si se svým mozkem. Disponuje telekinezí a dokáže telepaticky ovládat své nepřátele. Podle všeho není tak starý, jak vypadá. Mozek mu jen z těla vysál tolik energie, že předčasně zestárl. Thinkera si zahraje Peter Capaldi  , jeden z nejznámějších představitelů Doktora v Pánovi času 84 %.

A to je jako všechno? Smrti filmových padouchů, které nás docela zklamaly

11) Ratcatcher 2

Foto: Vertical Ent.

Postavu Ratcatcher 2 asi nebudou znát ani komiksoví fanoušci. Zjevně vznikla přímo pro film, protože na stránkách Ratcatcher obvykle vystupuje jako muž. Ve snímku se však představí třiadvacetiletá Daniela Melchior  .

12) King Shark

Foto: Vertical Ent.

Steve Agee   bude dabovat humanoidního žraloka, který se jmenuje jednoduše King Shark. V komiksech si říká také Nanaue a je synem žraločího boha. Krom obvyklých schopností typu supersíly disponuje i rychlou regenerací a dokonce sonarem.

13) Polka Dot Man

Foto: Vertical Ent.

Tečkovaný kostým Polka Dot Mana je jeho nejmocnější zbraní. Každý utržený puntík se totiž transformuje v nějaký užitečný předmět, včetně třeba létajícího talíře. V roli se ukáže David Dastmalchian  .

14) TDK

Foto: Vertical Ent.

TDK disponuje mimořádně užitečnou schopností utrhnout si vlastní končetinu a použít ji jako zbraň. Režisér James Gunn si určitě s tímto konceptem vyhraje v mnoha vtipných scénách. V novém filmu si TDK zahraje Nathan Fillion  .

15) Blackguard

Foto: Vertical Ent.

Komiksový Blackguard prý vytváří energetické konstrukty, nejčastěji pak štít a palcát, ten filmový si ale zjevně víc libuje ve střelbě. Nepříliš známou postavu ztvární Pete Davidson  .

16) Sol Soria

Foto: Vertical Ent.

V komiksech se moc nedočtete ani o Sol Sorii, která bude podle Screen Rantu pravděpodobně ženskou verzí Juana Sorii. Ten dovede otevřít jakýkoli zámek s pomocí nanitů, které si implantoval do ruky. Taková schopnost by Sebevražednému oddílu jistě přišla vhod. Jako Sol Soria se ukáže Alice Braga  .

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *