Peacemaker: Postava z nadcházející Suicide Squad dostane vlastní seriál. Co o něm zatím víme?

25. 9. 2020 2 356×22 světlý/tmavý vzhled

Režisér James Gunn   prozradil, že s hercem Johnem Cenou   natočí pro streamovací platformu HBO Max seriál Peacemaker. Cena si v něm zopakuje svou roli z nadcházejícího snímku The Suicide Squad  , který dorazí do kin během příštího roku. Gunn napíše scénář všech osmi epizod a několik z nich také natočí, včetně pilotního dílu. Cena se pak bude podílet i jako producent.

Foto: Vertical Ent.

Seriál vznikne v době mezi natáčením Suicide Squad a třetího dílu Strážců Galaxie  , takže nezpůsobí zdržení druhého zmíněného filmu. Gunn by si prý za normálních okolností udělal pauzu, vzhledem k epidemii koronaviru ale trčí doma a baví se právě psaním scénářů.

Nový Sebevražedný oddíl představil své postavy. Vysvětlíme vám je i s jejich schopnostmi

Podle informací serveru Cbr se studiu Warner Bros. líbil výkon Johna Ceny   v roli Peacemakera, což jistě také pomohlo.

Příběh se podle tvůrce zaměří na současné problémy světa, které ukáže očima titulní postavy, napůl superhrdiny a napůl superpadoucha – největšího kreténa na světě. Peacemaker věří v mír za každou cenu a je ochotný zabít pro něj tolik lidí, kolik bude potřeba.

Foto: Vertical Ent.

Zatím netušíme, zda čekat prequel Suicide Squad, nebo naopak příběh navazující. James Gunn hodlá s odhalením časové linie počkat až po premiéře týmového snímku. Seriál má každopádně prozkoumat počátky postavy, takže se mnozí přiklánějí k první možnosti.

Produkce seriálu by se měla rozběhnout už počátkem příštího roku a zatím nevíme, kdy bychom se mohli dočkat vydání.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: