Ryan Reynolds vysvětlil, proč si tak rád dělá legraci ze své role v Green Lanternovi

8. 10. 2020 7 756×1019 světlý/tmavý vzhled

Herec Ryan Reynolds   často veřejně žertuje o nepovedeném superhrdinském snímku Green Lantern 57 %, v němž ztvárnil hlavního hrdinu Hala Jordana. Vtípky namířené proti filmu se dokonce objevily i v obou dílech Deadpoola, které Reynolds natočil pro konkurenční Marvel. Herec nyní vysvětlil, proč se do Green Lanterna tak rád strefuje.

 

Foto: Warner Bros.

Napsal jsem to do Deadpoolova scénáře. Myslím, že moje postava říká něco jako: „Hlavně nedělejte ten kostým zelený nebo animovaný,“ když ho strkají do továrny na superhrdiny nebo do čeho. A všiml jsem si, že z toho mám dobrý pocit, když na to takhle upozorním.

Nevím, prostě jsem to tak dělal vždycky. To, že jsem se dokázal pokaždé smát sám sobě, pro mě bylo během mé kariéry nejdůležitější. A že je čemu se smát… každý má něco svého. Ležíte večer v posteli a hlavou vám letí: „Bože, tamto bylo tak hrozné, hloupé nebo praštené.“

Zatím netušíme, zda (a popřípadě kdy) se Reynolds vrátí do své slavné role Deadpoola, přestože Disney plánuje v někdejší sérii Foxů dál pokračovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (10 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: