Wonder Woman 1984 nakonec dorazí ještě letos. Zatím ale není jasné, zda bude dostupná i v Česku

Datum vydání 19. 11. 2020Shlédnutí 2 147×Sdílení článku112Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Nová Wonder Woman 1984   přeci jen dorazí ještě letos. Studio Warner Bros. se rozhodlo, že ji na Vánoce pošle do vybraných kin (nejspíš podle koronavirové situace). Tuzemský distributor plánuje premiéru 25. prosince, budou-li samozřejmě sály otevřené. Zároveň novinka vyjde na streamovací platformě HBO Max. Ta nicméně zatím v Česku nefunguje.

Foto: Vertical Ent.

Podle serveru Cinemablend zatím není jasné, jaké mají tvůrci plány ohledně zahraničního trhu. Nabízí se například možnost, že by se o distribuci mimo Spojené státy postaraly stávající platformy typu HBO Go. Nebo taky novinka dorazí jen k fanouškům používajícím VPN a k pirátům. Tak či onak, tentokrát si američtí předplatitelé HBO Max nebudou muset film pořizovat zvlášť za extra cenu (jako v případě Mulan 56 % na konkurenční Disney+).

Jak vypadala Snyderova vize filmového vesmíru DC, které už se nikdy nedočkáme

Představitelka hlavní role Gal Gadot   v reakci uvedla, že se už moc těší, až snímek uvidíme a přijde ji prý, že nikdy nebyl tak relevantní jako v současné situaci. Snad prý přinese radost, lásku a naději. Její pohled sdílí i režisérka Patty Jenkins  , která popřála fanouškům hezké svátky.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *