Fantastická zvířata: Představitel Jacoba se vyjádřil k výměně Johnnyho Deppa

Datum vydání 1. 12. 2020Shlédnutí 23 601×Názory k tématu1Sdílení článku64Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Asi jste už zaregistrovali, že Johnnyho Deppa   nahradí v příštích Fantastických zvířatech Mads Mikkelsen  . Studio Warner Bros. totiž požádalo prvního jmenovaného herce, aby se vzdal role temného čaroděje Gellerta Grindelwalda. Stalo se tak poté, co Depp prohrál soudní spor s tabloidem The Sun, který ho nařkl z fyzického násilí na někdejší manželce.

Foto: Vertical Ent.

Dan Fogler  , který ve Fantastických zvířatech hraje mudlu Jacoba Kowalského, se nyní k celé situaci vyjádřil.

Zájmy Johnnyho a zájmy filmu se možná úplně neslučují. Správné rozhodnutí možná není to férové. (…) Mám Johnnyho rád a chci, aby se měl co nejlíp. Sobecky chci, aby na tom byl co nejlíp, kdybychom spolu zase někdy pracovali.

To rozhodnutí nebylo na mně. Kdyby bylo, snažil bych se za každou cenu točit ostatní scény a doufat, že se produkce znenadání nezastaví kvůli lockdownu, doufat že všichni ve všem tom stresu podají dobré výkony.

To je ale obří hazard, ke kterému mnozí nejsou ochotní vzhledem k tomu, co je v sázce. (…) Ten film se potřebuje stát hitem.

Fogler dále připomněl, že není žádným odborníkem na Deppův případ a jen by si přál, aby studio zvládlo situaci lépe a informovalo ostatní herce.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *