Wonder Woman 1984 má první reakce. Přesně takový film teď prý potřebujeme

7. 12. 2020 4 123×64 světlý/tmavý vzhled

Wonder Woman 1984   se po mnoha odkladech chystá do kin a někteří diváci už dostali příležitost snímek zhlédnout. První reakce už se objevily na sociálních sítích, kde je sesbíral například server Digital Spy. Podle všeho se tvůrci novinky trefili do černého.

Foto: Vertical Ent.

„Jeden z nejlepších sequelů od DC,“ chválil například Erik Davis. „Konec mě zanechal v slzách.“ Jiní uživatelé byli specifičtější. „Příběh je vynikající a má skvělé, současné poselství. Dočkáte se spousty překvapení a postavy Maxe Lorda a Cheetah se opravdu povedly,“ napsal třeba Eric Eisenberg, s nímž se shodla i řada dalších reakcí.

Od Sebevražedného oddílu po Aquamana. Seřadili jsme všechny dosavadní propojené DC filmy

„Včera jsem dostala příležitost zhlédnout Wonder Woman 1984 a upřímně, přesně to jsem potřebovala. Přesně to potřebujeme my všichni. Wonder Woman je opravdu Wonder Woman, povznášející a plná naděje. Nádherný film, který se vám dokáže dostat pod kůži,“ vyjádřila se Amy Ratcliffe.

Premiéra v Česku se plánuje na 14. leden, záležet ale pochopitelně bude na situaci okolo šíření koronaviru. Mrknout zatím můžete i na novou ukázku:

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: