Pán prstenů: Představitel Aragorna odhalil vystřiženou scénu, která není ani v prodloužené verzi

7. 12. 2020 4 832×64 světlý/tmavý vzhled

Po nedávném vydání středozemské trilogie ve 4K HDR formátu se začalo o Pánu prstenů zase více mluvit. Zavzpomínal na něj i představitel hraničáře Aragorna, Viggo Mortensen  . Promluvil třeba o vystřižené scéně, která se nedostala dokonce ani do známých prodloužených sestřihů.

Foto: Warner Bros.

Točili jsme jednu scénu, jakousi vzpomínku nebo flashback. Odehrávala se ještě v době námluv, kdy [Aragorn] poprvé potkal Arwen. Točili jsme ji před přestávkou, takže jsem byl oholený a upravený. Snažili se, abych vypadal co nejmladší. Nosil jsem jiný účes a elfské oblečení.

Byla to scéna z knížek, kdy se procházejí po louce plné květin. Samozřejmě to vypadalo krásně, ale film tyhle záběry nepotřeboval. Nikdy jsem je neviděl, ale natáčení jsem si užil. Popravdě bych se k nim rád dostal, nenašel jsem je ani v prodloužené verzi.

Mortensen také potvrdil starší informace, že po natáčení koupil koně, na nichž v roli Aragorna jezdil. Krom těchto dvou ale prý pořídil ještě třetího, bělouše na němž Arwen utíkala před přízraky. Spřátelil se totiž s kaskadérkou, která akční scénu natáčela a ta měla prý koně velmi ráda.

Pán prstenů a Hobit: Jak by měly vypadat postavy, kdyby se tvůrci přesně drželi knih

Na závěr pak herec krátce vyjádřil názor na chystanou seriálovou verzi Pána prstenů z produkce Amazonu. Přestože se bojí, že by se mohl podobat Hře o trůny 91 % plné samoúčelného násilí, zná režiséra J. A. Bayonu   a věří, že mají tvůrci příležitost náročnou látku zvládnout.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: