Mandalorian: Temuera Morrison promluvil o svých rolích Janga a Boby Fetta

8. 12. 2020 2 733×30 světlý/tmavý vzhled

Deník The New York Times včera zveřejnil obsáhlý rozhovor s hercem Temuerou Morrisonem  . Ten se do povědomí fanoušků Star Wars poprvé zapsal rolí v epizodě Klony útočí 80 %, kde ztvárnil námezdního lovce Janga Fetta. Nově ho můžeme potkat i na obrazovkách ve druhé řadě seriálu The Mandalorian 86 %, kde hraje Jangova syna – ve skutečnosti identický klon – Bobu Fetta.

Foto: Disney+

Morrison zmínil, že se ve starší, ošlehané verzi mladšího z obou zabijáků docela našel a oblíbil si svůj kostým. Zbroj mu prý dodává pocit síly.

Star Wars: Prozradíme, proč galaktická série začíná čtvrtým dílem a jak mohl vypadat scénář

Zavzpomínal i na natáčení prequelové trilogie a dabování klonových vojáků, kdy si ho prý George Lucas každou chvíli volal do studia kvůli dalším a dalším rolím. Smrt Janga Fetta v aréně na Geonosis mu nicméně přišla trochu nečekaně rychlá, podobně jako mnoha divákům. „Zrovna jsem si to začal užívat a najednou jsem byl mrtvý,“ řekl novinářům.

Co se nové role Boby Fetta týče, herec neví nic o tom, jak se postavě podařilo uniknout ze sarlaccovy jámy. Tam námezdní lovec spadl v úvodu šesté epizody 87 %. „Nejsem jeden s těch lidí, co mají přehled v celé té historii,“ přiznal. „Můžu si o tom najít něco na internetu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: