Batman: Představitel Deathstroka odhalil, o čem měl být zrušený film Bena Afflecka

Datum vydání 9. 12. 2020Shlédnutí 3 242×Sdílení článku95Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Herec Joe Manganiello   se mihl v závěru Ligy spravedlnosti 60 % jako padouch Deathstroke. Zahlédli bychom ho však i v nikdy nenatočeném Batmanovi Bena Afflecka  , který měl původně vzniknout místo nadcházejícího snímku s Robertem Pattinsonem  . Manganiello nově prozradil, co by se ve filmu zhruba dělo.

Foto: Vertical Ent.

Byl to dost temný příběh, v němž měl Deathstroke roli žraloka či horrorového padoucha. Obracel Brucův život vzhůru nohama. Systematicky zabíjel každého, kdo byl Brucovi blízký, ničil mu život a snažil se všemožně působit utrpení. [Deathstroke] vinil Bruce z něčeho, co se mu stalo.

Manganiello také prozradil, že po výměně režiséra a příchodu Josse Whedona   tvůrci Ligy spravedlnosti plánovali v pokračování představit padoušský tým Injustice League. Proto se změnila potitulková scéna s Deathstrokem, původně se totiž postava bavila s Lexem Luthorem o Batmanovi.

Pořád žádné pokračování. 7 sequelů k úspěšným filmům, na které stále ještě čekáme

Herec prý doufá, že nadcházející Snyderova   verze Ligy spravedlnosti obnoví mezi fanoušky zájem a Deathstroke se třeba ještě objeví v dalším filmu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023