Fantastická čtyřka, Captain Marvel 2 a War Machine: Marvel oznámil další filmy a seriály

11. 12. 2020 4 739×30 světlý/tmavý vzhled

Marvel chystá přehršel nových filmů a seriálů. V uplynulých hodinách oznámil mimo jiné Fantastickou čtyřku, jejíž režie se ujme tvůrce nových Spider-Manů Jon Watts  . Uvidíme také Captain Marvel 2  , v níž se ukáže i hrdinka Ms. Marvel ze stejnojmenného připravovaného seriálu. Nově známe i podtitul třetího Ant-Mana – Quantumania  . Padouchem bude komiksový Kang Dobyvatel, jak se už nějaký čas spekulovalo.

Foto: Falcon

Vlastní seriál podle všeho dostane Iron Manův parťák War Machine, ukázat by se měl na Disney+ v nových Armor Wars. Ty se budou inspirovat stejnojmennou předlohou, v níž se technologie vyspělých zbrojí dostaly do nesprávných rukou. Další seriál Ironheart se bude soustředit na postavu Riri Williams, která se stala v komiksech Iron Manovou nástupkyní.

Marvel: Scarlet Witch je možná mutantka, Iron Man měl pomoc z Wakandy. Kniha odhalila nové detaily

Nick Fury a šéf skrullů Talos se zase vrátí v seriálu Secret Invasion. I am Groot se zase bude věnovat oblíbené postavě ze Strážců Galaxie, specificky její dětské verzi.

Něco málo nového víme i o již dříve oznámených projektech Marvelu. Black Panther 2   prý nebude nahrazovat zesnulého herce Chadwicka Bosemana   v roli T'Chally. Taky už víme, koho ztvární Christian Bale   ve čtvrtém Thorovi   – ukáže se jako padouch Gorr the God Butcher.

Článek jsme doplnili také o nové trailery na již oznámené marvelácké projekty.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: