Liga spravedlnosti bude podle Snydera nejspíš erková, Batman sprostě zakleje

15. 12. 2020 2 012×61 světlý/tmavý vzhled

Nová verze Ligy spravedlnosti 60 %, která vyjde ve čtyř hodinových částech někdy během příštího roku, podle režiséra Zacka Snydera   nejspíš dostane rating R. I tím se bude lišit od staršího sestřihu dokončeného Jossem Whedonem  , který v roce 2017 dorazil do kin.

Foto: Vertical Ent.

Ten film je šílený a opravdu velkolepý. A pravděpodobně dostane rating R – to si rozhodně myslím že se stane, že to bude erková verze. Ještě jsme neslyšeli, co [na Ligu spravedlnosti] říká MPAA, ale tak mi to přijde.

Organizace Motion Picture Association, o které Snyder mluví, hodnotí filmy podle toho, jak moc jsou vhodné pro mladší publikum. Rating R je druhý nejpřísnější a MPAA jím doporučuje, aby osoby pod 17 let doprovázel někdo dospělý. Původní Liga spravedlnosti dostala mírnější PG-13, který říká, že část filmu nemusí být vhodná pro předpubertální děti.

Od Sebevražedného oddílu po Aquamana. Seřadili jsme všechny dosavadní propojené DC filmy

Snyder také prozradil, jaké nové scény nejspíš povedou ke změně ratingu.

V jedné scéně řekne Batman slovo na f. Cyborg není spokojený se svým životem než potká Ligu spravedlnosti a nebere si servítky. Steppenwolf zase v jednom kuse rozsekává lidi na poloviny. Takže násilí a vulgarita, pravděpodobně obojí.

Režisér by byl také prý rád, kdyby jeho verze vyšla krom streamovací služby HBO Max také v kinech.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: