Marvel: Seriál Falcon a Winter Soldier bude podle herce obří, režisér WandaVision je nervózní

5. 1. 2021 3 635×81 světlý/tmavý vzhled

V nadcházejícím seriálu Falcon a Winter Soldier   se ukáže padouch Batroc, kterého si můžete pamatovat z Návratu prvního Avengera 78 %. Tehdy se střetl s Captainem v souboji beze zbraně na palubě lodi. Představitel postavy Georges St-Pierre   se prý už nemůže dočkat, až lidé novinku uvidí, na tak velkém projektu prý nikdy nepracoval. Seriál má údajně obří rozpočet.

Foto: Falcon

Vedle Falcona a Winter Soldiera Marvel chystá třeba i seriál WandaVision  , jímž by měla začít takzvaná Fáze 4. Tu by nebýt koronaviru odstartovala už loni na jaře Black Widow  , takže je režisér Matt Shakman   pochopitelně nervózní. „Je to čest, ale děsí mě to,“ řekl podle serveru Digital Spy magazínu SFX.

„Když jsem začal na tomto projektu pracovat, nikdy by mě nenapadlo, že právě on bude prvním v MCU po Endgame 83 %,“ pokračoval. „Ale je to skvělý způsob, jak poslat Marvel na streamovací služby.“

Když nadlidské schopnosti nestačí: 5 režisérů, kteří odmítli točit superhrdinský snímek

Pro pořádek jen doplňme, že po Avengers: Endgame ještě jeden MCU projekt vyjít stihl. Fázi 3 totiž zakončil až snímek Spider-Man: Daleko od domova 76 %.

V současné době se pak natáčí jeho pokračování a pro herce Toma Hollanda   je to prý zvláštní pocit. Film totiž vzniká i na místech, kde kdysi v osmnácti zkoušel roli v rámci castingu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: