Liga spravedlnosti: Po premiéře nové verze nemám v plánu pokračovat, potvrdil Zack Snyder

5. 1. 2021 9 466×43 světlý/tmavý vzhled

Fanoušci si doslova vydupali nadcházející čtyřdílnou předělávku Ligy spravedlnosti 60 %, která by se na rozdíl od filmu z roku 2017 měla držet původní vize režiséra Zacka Snydera  . I pokud však nová verze uspěje, tvůrce na ni v současné době neplánuje navázat. Prozradil to pro kanál ComicBook Debate.

 

Foto: Vertical Ent.

Film, na kterém pracuji, je teď už celé roky starý. Univerzum DC se rozvětvilo, vydalo se vlastním směrem a to je v pořádku. Co se týče mě, mé vize a cest, na které jsem chtěl postavy vyslat – obecně se ví, že jsem plánoval víc filmů, zhruba tak pět. Ale jsem zaneprázdněný, děje se toho hodně.

Že je skvělé, že fanoušci tak věří tomu směru? Ano, je to úžasné. Jsem nadšený, že si budou konečně moci vychutnat Ligu spravedlnosti v její úplnosti. Ale pokračování? To neplánuji. Nikdy jsem si však nemyslel, že se dostanu sem – takže kdoví?

A když už jsme zmínili vesmír DC – nedávno se začaly šířit informace, že bude prý Michael Keaton   novým hlavním Batmanem propojeného univerza namísto Bena Afflecka  . Drby však vycházely z dezinterpretace slov reportéra deníku The New York Times Brookse Barnese, který je později vyvrátil.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: