Marvel: Producent Kevin Feige se vyjádřil k budoucnosti X-Men a Black Panthera

12. 1. 2021 3 876×124 světlý/tmavý vzhled

Producent Kevin Feige   z Marvelu poskytl v poslední době hned několik rozhovorů, v nichž mluvil o budoucnosti propojeného vesmíru MCU. Pro Screen Rant například potvrdil, že formát dělení filmů a seriálů na různé fáze bude v nadcházejících letech pokračovat. Fáze 4 sice oproti těm minulým dost nabobtná, opět by však měla trvat tři nebo čtyři roky.

Foto: Bontonfilm

Feige neprozradil, kdy přesně dorazí X-Men. Jejich reboot totiž zatím nebyl na rozdíl od Fantastické čtyřky oficiálně oznámen. V Marvelu se prý o mutantském týmu vedou dlouhé diskuze, Feige však zatím nechce předbíhat oficiální oznámení.

Pro Deadline producent uvedl, že se nebojí, že by se diváci přestali na filmy a seriály MCU dívat. Streamovací služba Disney+ podle jeho názoru nesníží výnosy z kin, pokud budou jednotlivé projekty Marvelu stále unikátní a zajímavé. Feige připomněl, že studio nikdy neusnulo na vavřínech a často točilo odvážné filmy typu Thora 75 % či Strážců Galaxie 82 %, které se dost lišily od všeho předešlého. Seriál WandaVision   bude v tomto podobný.

Propadáky dekády: 10 filmů, které v uplynulých letech skončily v červených číslech

Chystaný Black Panther 2   prozkoumá do větší hloubky fiktivní zemi Wakandu, její obyvatele a různé subkultury. Zesnulý Chadwick Boseman   nebude přeobsazen, tvůrci se ho ani nepokusí vzkřísit v počítači jako Tarkina z Rogue One 78 %. Podle všeho tak T'Challa zemře se svým představitelem. Na scénáři v současné době pracuje režisér Ryan Coogler  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: