Sex ve městě se vrátí bez Samanthy. Povíme, proč herečka Kim Cattrall nechce zpátky

Datum vydání 13. 1. 2021Shlédnutí 11 382×Sdílení článku94Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Možná jste zaregistrovali zprávu, že se po letech vrátí populární seriál Sex ve městě 66 %. Mluvilo se o tom už v roce 2017. Tehdy však plány selhaly kvůli herečce Kim Cattrall  , představitelce Samanthy. Ta se odmítla vrátit a studio Warner Bros. se rozhodlo, že bez ní projekt nechce riskovat. Teď se pokračování znovu hýbe dopředu, opět ale bez Kim Catrall. Proč?

Foto: Warner Bros.

Novinka má mít deset dílů a jmenovat se bude Sex and the City: And Just Like That…, přičemž naváže na původní seriál i dva filmy, které zatím vznikly. Synopse hlásá, že znovu potkáme Carrie, Mirandu a Charlotte, které se střetnou s komplikovanou realitou života a vzájemného přátelství.

I mistr tesař se utne: Povíme, proč Tim Burton, Ridley Scott a James Cameron natočili propadáky

Samantha se podle britského Independentu nevrací nejspíš hlavně kvůli sporům mezi herečkami Sarah Jessicou Parker   a Kim Cattrall, které vypluly na povrch už v již zmíněném roce 2017. Cattrall tehdy v interview pro BBC prozradila, že vztahy mezi ní a kolegyněmi nikdy nebyly růžové.

„Nikdy jsme nebyly kamarádky. Byly jsme kolegyně a v mnoha ohledech je to tak zdravé, protože můžete jasně oddělit svůj profesionální život a vztahy od svého soukromí.“

Foto: Warner Bros.

Cattrall zároveň odmítla zprávy bulvárního deníku Daily Mail, že prý údajně blokovala vznik filmu ve snaze přinutit studio, aby financovalo její další projekty. „Jediný můj požadavek byl, že se nechci objevit ve třetím díle… a to bylo v roce 2016,“ napsala tehdy Cattrall na Twitter a BBC řekla, že se rozhodla ukončit jednu kapitolu ve svém životě a otevřít novou.

První zákon, Kronika Královraha i Trpaslíci: 5 fantasy sérií, které by opravdu měly dostat adaptaci

Tehdy se také opřela do Sarah Jessicy Parker, která prý mohla zprávy o zrušení filmu předat lépe. „Myslím, že rozhodně mohla být milejší,“ uvedla. „Nevím, co má za problém.“

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Kolegyně se ohradila hned začátkem roku 2018. Tvrzení Kim Cattrall ji prý rozčílila. „Tak si naši zkušenost nepamatuji," reagovala.

Foto: Warner Bros.

Independent připomněl ještě následný konflikt obou hereček na Instagramu, kam Parker napsala kondolenci po smrti Catrallina bratra. „Nepotřebuji tvou lásku a podporu v tomto tragickém období,“ ohradila se kolegyně. Později nařkla Parker, že zneužila tragédii, aby si zachránila image hodné holky.

Loni pak Cattrall řekla Los Angeles Times, že svých někdejších slov nelituje a vyzvala reportéra, aby si její názory jednoduše vygooglil. Roztržku se už rozhodla dál nekomentovat.

Foto: Warner Bros.

A jak s absencí Samanthy vyrovná samotné pokračování? Zatím v tom nemají jasno ani samotní tvůrci, jak naznačuje nedávné vlákno na Twitteru. Kim Cattrall by se podle starších zpráv nebránila přeobsazení postavy, Sarah Jessica Parker však na Instagramu prohlásila, že Samantha prostě jen nebude součástí nového příběhu.

10 nejočekávanějších filmů nového roku 2021: Na co se letos nejvíc těšíme

Herečka zároveň popřela, že by ke Kim Cattrall chovala jakoukoli zášť, nikdy prý nic podobného neřekla.

Nových deset dílů by se podle nepotvrzených informací mělo začít natáčet někdy během jara. Kdy se dočkáme premiéry, doposud není jasné.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *