Jedna scéna v Rogue One vznikala týden, říká Felicity Jones. Zahrála by si ve Spider-Manovi

18. 1. 2021 1 515×27 světlý/tmavý vzhled

Herečka Felicity Jones   se ukázala jako Jyn Erso v úspěšném snímku Rogue One 78 % z univerza Star Wars. Pro The Hollywood Reporter nyní prozradila, že závěrečná scéna na pláži těsně před smrtí hrdinky a Cassiana Andora vznikala celý týden. Filmaři totiž chtěli zachytit co nejlepší světlo.

 

Foto: Falcon

Natáčeli jsme každý večer celého týdne, abychom zachytili to perfektní růžové světlo. V závěru jsme už tu scénu znali i pozpátku. Bylo úžasné sledovat, jak se mění, posouvá a transformuje.

Natočili jsme ten film naturalistickým, drsným a viscerálním způsobem. Proto podle mě tolika lidem sedl. Přijde mi, že se jim líbilo, jak všechno působí reálně a ocenili prvky Star Wars ze 70. let, které měly podobnou atmosféru.

Pro Collider zase herečka přiznala, že by se v mžiku vrátila do role Black Cat. Tu ztvárnila ve snímku Amazing Spider-Man 2 62 %, kde ale postava dosud nedostala své superschopnosti a měla pouze epizodní roli. Studio Sony nicméně po komerčním neúspěchu filmu sérii zrušilo a Jones by se tak musela vydat do propojeného univerza MCU.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: