Mám nejdrsnější hůlku v Potterovi a skvělý meč ve Star Wars, říká Jason Isaacs. Roli by si zopakoval

21. 1. 2021 6 845×34 světlý/tmavý vzhled

Řada postav z univerza Star Wars se v poslední době přesouvá z animované podoby do hrané. V seriálu The Mandalorian 87 % jsme například potkali Ahsoku Tano z Klonových válek 77 % a Povstalců 68 %, ukázala se třeba i Bo-Katan. Známý herec Jason Isaacs  , který v minulosti daboval padoucha Inkvizitora, by se prý taky klidně na obrazovku podíval. Proč?

Foto: Disney

Myslím, že to bylo kvůli jeho světelnému meči. Rád bych si pohrál s jeho točícím se světelným mečem. Mám tu nejdrsnější hůlku ve světě Harryho Pottera a skvělý meč ve Star Wars.

Herec však vzápětí už vážněji přiznal, že by si případnou nabídku musel nejdřív trochu rozmyslet.

Jsem otevřený čemukoliv. Vždycky záleží na scénáři. Nechci se jen mihnout, abych si mohl udělat pár fotek a začít chodit na cony. Raději bych opravdovou roli. Inkvizitor byla skvělá role, když jsem ho hrál a pokud by jí byl znovu, šel bych do toho.

Nejsem si jistý, zda mám trpělivost Douga Jonese  , co hraje Sarua v Discovery 69 % nebo bytost ve Tváři vody 63 %. Nevím, kolik hodin bych byl schopný strávit namaskovaný.

Připomeneme, že postava Inkvizitora sice v Povstalcích fyzicky zemřela, Darth Vader ale nenechal služebníkova ducha uniknout a připoutal ho k někdejší základně Jediů na světě Tempes, kde padouch dlouhá léta zabíjel vetřelce jako krvežíznivý přízrak. Jeho finální osud tak dodnes neznáme a návrat postavy tak nelze vyloučit.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: