Spider-Man: Když Tom Holland získal roli, v nadšení rozbil počítač. Potom se bál, že ho vyhodí

21. 1. 2021 5 677×50 světlý/tmavý vzhled

Představitel Petera Parkera Tom Holland   nedávno v rozhovoru s kolegou Danielem Kaluuyou   zavzpomínal na to, jak vlastně svou nejslavnější roli získal. Během konkurzu prý prošel snad šesti fázemi a stále nevěděl, jak si vede. Sedm měsíců prý trvalo, než v Atlantě s šesti dalšími favority zkoušel s hercem Robertem Downeym jr.  , představitelem Tonyho Starka.

Foto: Falcon

Ten si však s Hollandem hned sedl. Přestože agenti mladšího herce varovali, že Marvel nemá rád, když se uchazeči nedrží scénáře, Downey prý záhy začal improvizovat a Holland se zkrátka jen snažil držet krok. Ze setkání měl velmi dobrý pocit, i tak ale trvalo ještě šest týdnů, než přišly další zprávy.

Spider-Man 3: Nejzajímavější fanouškovské teorie o nadcházejícím filmu Marvelu

Tentokrát měli favorité natáčet souboj s Chrisem Evansem   aka Captainem Americou. To už si prý Holland připadal, že něčeho dosáhl a zkušenosti by si vážil, i kdyby roli nakonec nedostal. O svém úspěchu se nakonec dozvěděl až ze zpráv.

Sedím takhle se svým počítačem vedle psa. Napíšu Marvel. Ten článek mám pořád ještě uložený. Psalo se v něm: „Rádi bychom představili našeho nového Spider-Mana, Toma Hollanda.“ Převrátil jsem počítač, spadl mi z postele a rozbil se. Pes se málem zbláznil.

I přes tento úspěch se prý Holland po natočení Občanské války 78 % bál, že ho Marvel vyhodí. Přesto si ale užil každou minutu v roli.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: