Fantastická zvířata: Eddie Redmayne musel uprostřed zimy do vody, chtěl hrát i v Bioshocku

25. 1. 2021 4 708×20 světlý/tmavý vzhled

Herec Eddie Redmayne   nedávno prozradil pro server Variety, že se kvůli koronaviru dočkalo natáčení třetích Fantastických zvířat   zásadních odkladů. Natáčení scény plánované na léto tak probíhalo až zhruba o půl roku později. To by nebyl až takový problém, kdyby herec nemusel do vody.

Foto: Vertical Ent.

Nemůžu vám říct nic. Snad jen, že jsem měl myslím nějaké noční natáčení ve Watfordu v Leavesdenu, původně jsme se k němu měli dostat už v létě. Ale pak samozřejmě přišel lockdown a produkce byla přerušena, takže se točilo začátkem prosince. Najednou jsem musel plavat venku uprostřed britské zimy.

Herec také zavzpomínal na časy, kdy s Andrewem Garfieldem   a Jamiem Dornanem   soupeřil o roli v adaptaci videohry Bioshock, která nakonec zatím nevznikla.

Harry Potter: Myslel jsem, že mě každým dnem vyhodí, vzpomíná režisér na natáčení Kamene mudrců

Závěrem krátce shrneme ještě jednu novou zprávu ze světa Harryho Pottera – totiž že má filmový svět čar a kouzel nového šéfa. Stal se jím americký producent Tom Ascheim, jehož úkolem bude mimo jiné dál celé univerzum rozšiřovat. Ascheim se prý cítí poctěn a považuje se za zapáleného fanouška, který chce navázat na dosavadní úspěchy značky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: