Hra o trůny: Původní Daenerys promluvila o nikdy nezveřejněné verzi pilotního dílu

29. 1. 2021 16 631×9 světlý/tmavý vzhled

Možná si ještě vzpomenete, že tvůrci Hry o trůny 91 % natočili původně pilotní díl seriálu jinak a s jinými herci. Epizoda však nefungovala, takže došlo k jejím výrazným přetáčkám a výměně některých hvězd. Roli Daenerys například nově ztvárnila Emilia Clarke   namísto původní Tamzin Merchant  .

Foto: Bontonfilm

Právě druhá jmenovaná se nově rozpovídala o svých zkušenostech s natáčením. Prý původně ani nechtěla postavu ztvárnit, její okolí ji však přesvědčilo. Vlivem toho si produkci zrovna neužívala. Když třeba jela nahá v Maroku na koni, měla strach a přišlo jí, že si její zvíře užívá situaci mnohem více než ona.

Hra o trůny: Od popravy Neda po smrt Daenerys. Seřadili jsme všech 8 sérií od nejlepší po nejhorší

„Byla to lekce,“ dodala herečka. „Pokud uvnitř cítím, že pro ten příběh nejsem zapálená, neměla bych se snažit nadchnout. Ne proto, že mi to radí ostatní.“ Hra o trůny jí prý nenabídla dostatečně působivý příběh ani postavu.

Foto: Home Box Office

Merchant nicméně chválí výkon již zmíněné kolegyně Emilie Clarke, která Daenerys převzala po ní. Byla prý velkolepá a excelentní a šlo z ní cítit nadšení.

Podle serveru Digital Spy tvůrci z úvodní epizody vystřihli třeba scénu, v níž Daenerys svého nového manžela khala Droga víc svádí během svatební noci, místo aby zůstala pasivnější.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: