Rogue One: Představitel droida K-2SO Alan Tudyk promluvil o změnách scénáře filmu

1. 2. 2021 1 241×25 světlý/tmavý vzhled

Herec Alan Tudyk  , kterého si můžete pamatovat jako droida K-2SO, nedávno zavzpomínal na natáčení snímku Rogue One 78 %. Líbilo se mu natáčení na Maledivách a v Jordánsku, kde se bavil sledováním imperiálních vojáků jedoucích na velbloudech, které tvůrci v postprodukci nahradili za jiná zvířata.

Foto: Falcon

Především ale Tudyk naznačil, jak moc se změnil scénář. Na Comic Conu po něm prý po zhlédnutí traileru na Rogue One někteří fanoušci chtěli, aby jim při autogramiádě napsal citát své postavy: „Kapitán říká, že jsi přítel. Nezabiju tě.“ Herec musel vysvětlovat, že tato droidova věta pochází ze starší verze scénáře a v tehdejším sestřihu už vůbec nebyla.

Jak vypadají herci Azoga, Davyho Jonese nebo Beowulfa ve skutečnosti? Ukážeme

Příběh se prý hodně posunul po změně scénáristů a Tudyk byl občas během natáčení zmatený, protože netušil, v jaké části snímku se odehrává právě vznikající scéna. Často prý zjistil, že navazuje na nějakou další novou. Herec přiznává, že mu komplikovaný vznik filmu občas bral důvěru v celý projekt.

Přesto si Tudyk užil spolupráci s kolegou Diegem Lunou   a také s režisérem Garethem Edwardsem  . Jeho vize prý zůstala zachována i po přetáčkách Tonyho Gilroye  . Ten prý film hlavně lépe propojil a sešněroval dohromady. Některé starší zprávy přitom naznačovaly, že Gilroy musel Rogue One prakticky na poslední chvíli zachraňovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: