Harry Potter: Emma Watson chtěla občas režiséra zabít, zprvu se jí nelíbilo rozdělení poslední knihy

Datum vydání 6. 3. 2021Shlédnutí 3 741×Sdílení článku92Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Představitelka Hermiony Emma Watson   to při natáčení Harryho Pottera neměla vždy lehké, jak prozradila už v roce 2010 ještě před premiérou závěrečných dvou filmů. Herci prý byli během natáčení často mokří a promrzlí a z Watson to vysávalo všechnu energii. Občas šla za režisérem v slzách.

Foto: Warner Bros.

Podat dobrý výkon, když se cítíte tak mizerně a chce se vám spát… Občas jsem žadonila a [David Yates  ] jednoduše řekl: „Vypadá to prostě mnohem lépe, realističtěji, působíte víc zranitelně. Jste hrdinové, ale zároveň tak nějak vypadáte takhle.“ Měl pravdu, na plátně to působí skvěle. (…) Ale přísahám Bohu, byly chvíle, kdy bych ho zabila.

Zpočátku Watson také pochybovala o tom, že je moudré rozdělit poslední knihu na dva filmy. Přemýšlela, jestli se studio prostě jenom nesnaží vydělat víc peněz. Režisér ji však společně s producenty uklidňoval: „Podívej, všechno se do jednoho snímku nevleze. Bylo by toho moc. Nebyl by to dobrý film a nezůstal by věrný knize. Ani nevíme, jestli bychom ho mohli nazvat Relikvie smrti, protože by se nám ta dějová linka ani nevešla dovnitř.“

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023