Marvel prozradil, jak se budou jmenovat nadcházející filmy ze superhrdinského univerza

5. 5. 2021 4 621×31 světlý/tmavý vzhled

Přestože start čtvrté fáze filmů ze superhrdinského vesmíru Marvelu poněkud zkomplikovala epidemie koronaviru, komiksové postavy se chystají vtrhnout zpátky do kin při první příležitosti. Nově jsme se dočkali odhalení oficiálních názvů a v některých případech i dat premiéry. Konkrétně ve videu, které rekapituluje minulost MCU a nahlíží do budoucna.

Kdy dorazí Black Widow  , Eternals   či třeba Thor: Love and Thunder  , jsme už věděli. Novinkou však například je, že se pokračování Black Panthera bude jmenovat Wakanda Forever   a uvidíme ho v červenci 2022. Místo Captain Marvel 2 se pak dočkáme snímku The Marvels  , kde se vedle Carol Danvers ukáže třeba i Ms. Marvel z chystaného seriálu. Těšit se můžeme v listopadu příštího roku.

Škoda že celý film není takový. 8 úžasných scén z jinak dost průměrných snímků

Ant Man a Wasp tentokrát čeká Quantumania  , podívají se tudíž zjevně ještě hlouběji do kvantové říše – konkrétně v únoru 2023. Na Strážce Galaxie 3   si pak počkáme skoro přesně dva roky, do 5. května 2023. Jak jste si už asi spočítali, znamená to, že příval Marvel filmů oproti dřívějšku ještě o něco zrychlí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: