Marvel: Loki se ve čtvrtém Thorovi neukáže. Herec prozradil, co se postavě honilo hlavou před smrtí

10. 6. 2021 12 806×25 světlý/tmavý vzhled

Bůh klamu Loki   se vrací v novém seriálu a Tom Hiddleston   už stihl potvrdit, že se v nejbližší době znovu nesetká se svým bratrem Thorem. „Vztah obou bratrů jsme už prozkoumali, jak jen to bylo možné,“ řekl serveru Digital Spy herec. Loki se podle něj vůbec neobjeví v připravovaném snímku Thor: Love and Thunder  .

Foto: Falcon

Zato jsme se dozvěděli pár podrobností o dosud posledním setkání nevlastních sourozenců. Hiddleston totiž prozradil, co se Lokimu honilo hlavou těsně před smrtí v úvodu Avengers: Infinity War 86 %. Bůh klamu se v zoufalství pokusí zabít Thanose nožem, ale selže a zaplatí za to vlastním životem.

Přišlo mi to velmi silné. Ví, co musí udělat. Ano, mnozí lidé se ptali: „Proč použil zrovna nůž?“, ale na jeho obranu – Loki mířil na hlavu. Dobře věděl, co dělá a skoro se mu to povedlo.

Hiddleston dále vyzdvihl, že se Loki ve svém proslovu označil za Odinova syna, což reflektuje jeho charakterový vývoj. A na co myslel bůh klamu těsně před svou smrtí? „No… hádám, že Lokiho myšlenky v tu chvíli byly nějak ve stylu: ‚Ksakru, to nevyšlo.‘“

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: