Carice van Houten ze Hry o trůny je ochotná zopakovat si roli Melisandry v prequelové sérii Rod draka

Datum vydání 26. 11. 2022Shlédnutí 1 194×Sdílení článku61Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Hra o trůny 91 % nebyla jen největší show století, byl to životní styl, a to jak pro fanoušky, tak pro tvůrce seriálu a herce. Pracovali spolu téměř deset let, a jak někteří z nich sami řekli, byli taková velká rodina. Rozloučení bylo pro některé tedy opravdu těžké. Kit Harington, představitel Jona Sněha, skončil dokonce na psychiatrické léčebně, kvůli stresu a závislosti na alkoholu. Přesto by se někteří herci rádi vrátili do svým seriálových rolí. Mezi ně patří i herečka Carice van Houten, která ztvárnila rudou kněžku Melisandru.

Foto: HBO

První série prequelu Rod draka již skončila a další série by se měla začít natáčet příští rok na jaře, tudíž se na obrazovkách objeví až tak v roce 2024. Premiérový díl měl obrovský úspěch a fanoušci vyžadují další seriály s jejich oblíbenými postavami z původního seriálu. Jeden z fanoušků zveřejnil na instagramovém příběhu své přání, aby se v Rodě draka objevila postava Melisandry. Napsal: “Zrovna jsem dokoukal Rod draka. Melisandra je staletí stará, jen říkám…”. Příspěvek se později objevil i na instastory Carice van Houten. Tento požadavek však není nereálný. I když se postava Melisandry neobjevuje ve fiktivní historii G.R.R. Martina “Oheň a krev”, na které je Rod draka založen, není vyloučené, že by se tam Mel nemohla objevit.

V nedávném rozhovoru herečka řekla, že by neřekla ne k návratu své postavy. "Vrátila bych se? Kdyby byl příběh dobrý, tak ano, proč ne?" řekla Digital Spy v rozhovoru zveřejněném 8. listopadu. "Myslím, že by bylo zábavnější ukázat mladou Melisandru nebo Mel jako dítě - jít opravdu do hloubky k jejím otrokářským kořenům," pokračovala herečka. Jestli se ale v seriálu objeví není nijak potvrzené. Bude záležet na tom, jestli tvůrci vymyslí nějakou zajímavou zápletku.

Kdo ale možná bude mít seriál zaměřený na jeho charakter je Kit Harington. Ten svůj zájem o návrat do světa Západozemí posunul na další úroveň. Sestavil svůj tvůrčí tým, který vzal za HBO a G.R.R. Martinem s návrhem na pokračování příběhu Jona Sněha. Na jeho návrhu se nyní pracuje a celý projekt nese pracovní název Snow (Sníh). Někteří fanoušci doufají, že tento seriál bude jako další série Hry o trůny. Jestli se ale někdy dostane na televizní obrazovky teprve uvidíme.

A co vy? Uvítali byste další seriály inspirované Hrou o trůny? A byli byste rádi, kdyby se v Rodě draka objevila Melisandra?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *