Disney představilo trailer na pokračování Noci v Muzeu, film Noc v Muzeu: Kahmunrah Znovu Ožívá je animovaný

Datum vydání 1. 12. 2022Shlédnutí 935×Sdílení článku136Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V roce 2006 vyšel komediální film Noc v Muzeu o hlídači Přírodopisného muzea v New Yorku Larry Daleym, ztvárněného Benem Stillerem, který má noc co noc do činění s ožívajícími exponáty. Film se rychle stal populárním a vydělal přes půl miliardy dolarů. Netrvalo tedy dlouho a v roce 2009 vyšlo vlažně přijaté pokračování o obživlých exponátech, tentokrát ale ve Washingtonu. Pokračování vydělalo přes 400 milionů dolarů, a tak, světe div se, vyšel v roce 2014 třetí díl o žijících exponátech, tentokrát ale pro změnu v Londýně. Larry Daley a jeho parta historických voskových figurín ve třetím dobrodružství vydělala přes 300 milionů dolarů, což už studiu na další díl příšlo málo. Navíc zemřel Robin Williams, představitel Teddyho Roosevelta a na čtvrtém díle se již nepracovalo. Až doteď.

Studio Disney odhalilo trailer na animované pokračování třetího dílu, které nás zavede zpět do centra veškerého dění. Děj filmu je o již dospělém synovi Larryho, Nickovi, který řeší dilema, zdali jít v šlépějích svého otce, či nikoliv. Do cesty se mu postaví Kahmunrah, záporák z druhého dílu, který chce ovládnout svět.

Čtvrtý díl přináší všechny milované postavy, které jsou ale ztvárněny kompletně jinými herci. Hlavní postavu z předešlých dílů, ostříleného hlídače muzea, Larryho Daleyho, tentokrát neztvárnil, respektive nenamluvil, Ben Stiller. Namísto něho uslyšíme Zachary Leviho (Shazam!, Chuck). Z jasného důvodů neuslyšíme ani Robina Williamse v roli prezidenta Teddyho, nahradí ho Thomas Lennon. Komická dvojka Octavius a Jedediah, ztvárněná Stevem Cooganem a Owenem Wilsonem bude tentokrát namluvena Stevem Zahnem a Jackem Whitehallem.

Disney představilo trailer na pokračování Noci v Muzeu, film Noc v Muzeu: Kahmunrah Znovu Ožívá je animovaný

Foto: Disney+

Bude někdy hrané pokračování Noci v Muzeu?

S novým dílem se Noc v Muzeu opět dostává do širšího povědomí diváků. Nastává tedy správný čas se zamyslet nad tím, zdali někdy ještě uvidíme Bena Stillera v jeho ikonické roli. Podle Shawna Levyho, režiséra tří předchozích dílů, je to víceméně vyloučeno.

„Věděl jsem, že třetí díl bude o tom, že charaktery se rozloučí a my se rozloučíme také. Pak, když Robin Williams zemřel, to mou myšlenku utvrdilo. Bylo to příšerných mnoho měsíců.“

O tom, že novou Noc v Muzeu s originálním obsazením už neuvidíme, strvzuje také to, že nikdo z předchozí party se nezúčastnil natáčení animovaného pokračování. Škoda, přitom existuje ještě tolik muzeí, kde by mohly exponáty ožívat.

Noc v Muzeu: Kahmunrah Znovu Ožívá vyjde 9. prosince tohoto roku na Disney+.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *