Mandalorian a Grogu se vrátí na Disney+ s novou sérií. Máme trailer třetí série!

Datum vydání 4. 12. 2022Shlédnutí 2 619×Sdílení článku225Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Během Comic Con Experience 2022 oficiálně oznámila společnost Lucasfilm vydání třetí série Mandaloriana. Premiéra je stanovena na 1. března roku 2023 a k dispozici bude na streamovací platformě Disney+.

Mandalorian je první živou hranou sérií franšízy Star Wars a je vytvořený režisérem Jonem Favreauem (známý především v roli Happyho Hogana v MCU). Příběh začíná pět let po událostech Epizody VI - Návrat Jediů.

Pedro Pascal se zhostil hlavní role osamělého lovce odměn Dina Djarina, který ochraňuje dítě citlivé na Sílu - Grogua (ve fanouškovské obci hojně nazýván také Baby Yoda).

První upoutávky na novou řadu jsme se mohli dočkat v září 2022 jako součást akce pro fanoušky na D23 Expo. Tato upoutávka se zaměřuje na Dina Djarina (Pedro Pascal), jenž porušil pravidla klanu a v druhé řadě seriálu sundal svou helmu. V záběrech jsou patrné i postavy Grogua a spojenců: Greef Karga (Carl Weathers) a Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff). Trailer také naznačil, že tato série bude pokračovat a navazovat na události spin-off série The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí). Djarin totiž pilotoval stejnou stíhačku N-1, kterou získal právě v tomto spin-off projektu.

Další potvrzenou postavou pro novou sérii je Moff Gideon, jenž je velitelem padlého Galaktického impéria. Tohoto záporáka si střihl Giancarlo Esposito. Tento herec je známý hlavně pro fanoušky videoherní série Far Cry v níž ztvárnil hlavní postavu - konkrétně v díle šestém, který vyšel v roce 2021.

Foto: Disney+

První dvě sezóny byly kritiky i fanoušky velice dobře přijaty, což přirozeně vedlo Lucasfilm k vývoji několika vedlejších sérií jako již zmíněný The Book of Boba Fett a nadcházející Ahsoka (Rosario Dawson) a Skeleton Crew (potvrzené obsazení Jude Law, Kyriana Kratter, Ravi Cabot-Conyers), tyto nové projekty by se měly odehrávat ve stejné časové ose.

Lucasfilm také pracuje na The Acolyte, mysteriózní thrillerovou sérii odehrávající se zhruba 100 let před událostmi prequelové filmové trilogie (Epizoda I - Skrytá hrozba, Epizoda II - Klony útočí, Epizoda III - Pomsta Sithů). O tomto seriálu hlavní hvězda Dafne Keen (Logan) prozradila, že toto bude první projekt Star Wars, který bude vyprávěn z pohledu Sithů.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023